Elena - zawody i rozterki

konieTytuł:Elena - zawody i rozterki.
Autor: Nele Neuhaus
Wydawnictwo: Media rodzina
Format: 135x205mm
Oprawa: Miękka
ISBN:979-83-7278-954-9 

Tak więc w moje ręce wpadła jeszcze jedna część Eleny - zawody i rozterki. Szczerze powiedziawszy nie zrobiła na mnie takiego wrażenia jak poprzednie części, ale też zła nie była. Jest dokończeniem wcześniejszych przygód, a i także zakończeniem co niektórych.

Po wcześniejszych wydarzeniach główna bohaterka jest szczęśliwa, wszystko zaczęło się układać, ale jak sami wiemy nic nie trawa wiecznie. Mimo że Elena już nie musi ukrywać tego, że jest w związku z Timem, jej ukochany koń Fritzi osiąga sukcesy w sporcie tak samo jak Elena, rodzice sie swietnie dogadują. Ale na miłość i szczęście Eleny oraz Tima pada cień... Nie potrafią się dogadać, Tim wystawia Elenę do wiatru przed samym balem. Ciągle nie ma dla niej czasu bo zawsze coś... do tego w okolicy pojawia się gwiazda jeździectwa Nikolas Schütze. Oczywiście Nikolas wpadł w oko wrednej Arianie... a niedługo potem o Elenie zaczynają krążyć plotki co ma duży wpływ na jej związek z Timem oraz przyjaźń z Melike. Elena ląduje w szptalu po wypadku doznanym podczas przejażdzki i martwi się o swojego wierzchowca. Ale Tim jej tam nie odwiedza... A koło niego zaczna sie kręcic koleżanka Eleny - Kiki...

Czy wkrótce cały świat Eleny legnie w gruzach i wszyscy ją opuszczą?  -  Jeśli jesteście ciekawi jak zakończy sie ta cała chistoria to zapraszam do lektóry. Mi osobiście sie podobała, ale jak pisałam wczesniej nie zaskoczyła... chyba że czasem za dużo wymagam od ksiażek... :)

Pozdrawiam
Justyna Klimczak.  

 

Zgłoś swój pomysł na artykuł

Więcej w tym dziale Zobacz wszystkie