Trzecia generacja ochraniaczy Professional's Choice

Amerykańska firma Professional’s Choice wprowadziła na rynek trzecią generację najpopularniejszych ochraniaczy jeździeckich – Sports Medicine Boots 3™.  
Ochraniacze SMB-3™ to połączenie dwóch najlepiej sprzedających się ochraniaczy na świecie: standardowego modelu SMB II® oraz nowszego modelu SMB Elite™.

- Naszym celem było stworzenie produktu spełniającego potrzeby wszystkich naszych klientów - mówi o nowym modelu Dal Scott, właściciel Professional’s Choice.

Model SMB-3™ wykonany jest z neoprenu powlekanego nylonem, a warstwa wewnętrzna to znany z wcześniejszych modeli materiał UltraShock™. Tego typu konstrukcja zapewnia optymalną ochronę kości śródręcza i śródstopia oraz ścięgien poprzez tłumienie energii wytworzonej przy ruchu konia. Zapinany na rzep pasek pęcinowy rozciąga się przy każdym uderzeniu kopyta o ziemię, pozwalając tym samym na pełny ruch stawu pęcinowego i chroniąc pęcinę przed przeciążeniami.

Ochraniacze SMB-3™ posiadają lekkie wycięcie w dolnej partii, które pozwala idealnie dopasować ochraniacz do kaloszków Professional’s Choice. Elementem charakterystycznym jest także obszycie ochraniaczy wykonane z lycry. Umożliwia ono lepsze dopasowania ochraniacza do nogi konia oraz zapobiega dostawaniu się brudu pomiędzy nogę i ochraniacz.

Dystrybutorem produktów Professional’s Choice w Polsce jest firma Equi Store. 

www.equito.pl

Zgłoś swój pomysł na artykuł

Więcej w tym dziale Zobacz wszystkie

Polecane