HPP - już za tydzień Wrocław

Podczas najbliższego weekendu, 21 – 23 listopada na wrocławskich Partynice zostaną rozegrane Halowe Zawody Ogólnopolskie ZO 3*, stanowiące II konkurs kwalifikacyjny Halowego Pucharu Polski w skokach przez przeszkody. Organizatorem zawodów jest klub AKU Thomson.

 Do startu w zawodach zgłosiło się około 100 zawodników z całego kraju, którzy w rywalizacji w pięciu kategoriach dosiadać będą ponad 250 koni. Na listach startowych nie mogło zabraknąć aktualnego lidera rankingu PZJ, będącego również liderem HPP w kategorii seniorów, Krzysztofa Ludwiczaka. Wśród faworytów znajdują się również Grzegorz Kubiak i jego syn Dawid. Dawid Kubiak aktualnie zajmuje drugą pozycję w rankingu HPP seniorów. We Wrocławiu, po raz pierwszy w tym sezonie, w walce o punkty w HPP zobaczymy ubiegłorocznego zdobywcę Pucharu Polski, Andrzeja Głoskowskiego.

Ze względu na bardzo dużą liczbę zgłoszeń zmagania polskich skoczków zaczynać się będą codziennie o godzinie 8.00 rano i trwać będą do godzin wieczornych. Najważniejszy konkurs zawodów, Grand Prix zaliczany do klasyfikacji HPP seniorów rozpocznie się w niedzielę około godziny 14.00. Wcześniej (niedziela godzina 11.00) o punkty walczyć będą Juniorzy i Młodzi Jeźdźcy.

Konkurs Grand Prix amatorów zaliczany do klasyfikacji Business Class Cup konkurs dwufazowy, w którym seniorzy będą walczyć o prawo startu w niedzielnym Grand Prix rozegrane zostaną w sobotnie popołudnie.

 

www.equito.pl

 

Zgłoś swój pomysł na artykuł

Więcej w tym dziale Zobacz wszystkie