Sekrety końskiego umysłu

Autor - Robert M. Miller
Tłumaczenie - Beata Fiłonowicz
Tytuł oryginału - Understanding the Ancient Secrets of the Horse's Mind

Format: 14,50 x 20,50
Ilość stron: 142
Oprawa: miękka
Papier: offset
Waga: 0,18 kg
Standard (ilość egzemplarzy w paczce): 0
Waga standardu: 0
Rok wydania: 2004
Wydanie: I

Wydawnictwo : galaktyka
Kod EAN: 9 788387 914998
ISBN: 83-87914-99-1

"Sekrety końskiego umysłu" to kolejna pozycja przygotowana przez wydawnictwo Galaktyka dająca czytelnikowi umożliwiającą lepsze poznanie koni. Zrozumienie ich natury, zachowań, języka jakim porozumiewają się między sobą i z otaczającym je światem, to droga do prawdziwego koniarstwa. Nie wystarczy kupić bryczesy, toczek, palcat i firmowe siodło. Trzeba zdobywać wiedzę z różnych źródeł. Jednym z nich jest ta znakomita książka Roberta M.Millera

Wojciech Mickunas

Jeśli wiesz, jakimi torami biegną myśli konia, jesteś w stanie kontrolować jego zachowania. Utalentowani jeźdźcy znają sekrety końskiego umysłu. Pewne rysy charakteru, ujawniające się w zachowaniu są wspólne dla wszystkich ras. Głęboko utrwalone w kodzie DNA, dotyczą każdego nowo narodzonogo źrebaka .
W swojej książce de Robert M.Miller wyjaśnia, w jaki sposób można przewidzieć zachowanie konia. Podpowiada co zrobić, by uzyskać pożądaną reakcję zwierzęcia i jak eliminować jego złe nawyki.
Możesz nauczyć swojego konia, aby:
- ignorował rzeczy, które go płoszą - stał cierpliwie po przywiązaniu - akceptował rutynowe zabiegi weterynaryjne i kowalskie - pozbył się "klejenia do stajni" i "klejenia do stada" - wychodził do przyczepy chętnie i spokojnie - ustępował po nacisku na głowę, szyję i nogi już jako nowo narodzony sysak - reagował pozytywnie podczas pokazów, na przejażdżce czy w stajni.

 

www.galaktyka.com.pl

Zgłoś swój pomysł na artykuł

Więcej w tym dziale Zobacz wszystkie