Ode mnie dla was

Redakcja
21.10.2015

Autor - Monty Roberts
Tłumaczenie - Katarzyna Przybyś
Tytuł oryginału - From my hands to yours
Zdjęcia - Jean Abernethy

Rok wydania : 2007
Wydanie : II
Format : 19,70 x 26,20 cm
Ilość stron : 260
Oprawa : twarda, papier - papier kredowany.
Kod EAN: 9 788392 002512
ISBN 83-920025-1-2

Wydawnictwo - galaktyka

Wiedza, którą zdobywałem przez całe życie, trenując konie klasy mistrzowskiej
Monty Roberts

"Ode mnie dla Was” jest niezwykle solidnie przygotowanym kompendium  wiedzy i dorobku Monty’ego Robertsa gromadzonego przez ponad 60 lat, z myślą o tych wszystkich, których sercom bliskie są konie. Przyda się także tym, którzy oglądając w maju tego roku polski pokaz Robertsa – szukają odpowiedzi na jego fenomen sukcesów w pracy z końmi.  Książka odsłania także nie znane dotychczas w Polsce metody programowania koni tj. imprintingu źrebiąt. Jest jednak również bezcennym źródłem wiedzy o koniach dla tych wszystkich, którzy majową wizytę przegapili, a chcieliby zapoznać się z teoriami Monty’ego.

Bogaty materiał ilustracyjny, wyczerpujące opisy, szereg praktycznych zastosowań metod pracy Robertsa a także obszerny rozdział poświęcony odpowiedziom na najczęściej zadawane pytania powodują, że książka stanowi bezcenne źródło wiedzy przekazane przez największy w świecie koni autorytet.

Jesteśmy przekonani, że jest to świetna pozycja nie tylko dla posiadaczy własnych koni, ale też dla wszystkich, którzy chcieliby się czegoś dowiedzieć o języku porozumiewania się z tymi zwierzętami. Bowiem najlepszym sposobem obcowania z końmi jest partnerstwo i wzajemne zrozumienie, a jak to osiągnąć dowiedzą się Państwo z tej właśnie książki. 

www.galaktyka.com.pl

 

Zgłoś swój pomysł na artykuł

Więcej w tym dziale Zobacz wszystkie