Człowiek który słucha koni

Tytuł: Człowiek który słucha koni

Autor:Monty Roberts

Tytuł oryginału:The Man Who Listen To Horses

oprawa: miękka

Nowe, uaktualnione wydanie bestsellerowej autobiografii Monty Robertsa.

W ciągu 10 lat od pierwszego wydania, ta bestsellerowa autobiografia Monty Robertsa, została sprzedana w ponad 3 milionach egzemplarzy na całym świecie i przetłumaczona na 14 języków, inspirując kolejne pokolenia nie tylko miłośników koni i rewolucjonizując sposób szkolenia tych towarzyszących nam od tysięcy lat zwierząt.
Monty Roberts, urodzony w Kalifornii, całe swoje życie poświęcił pracy z końmi. Osiągnął bezprecedensową umiejętność porozumiewania się z tymi zwierzętami za pomocą języka ciała - umiejętność przekładalną także w jakimś sensie na relacje z ludźmi. Wypracował ją obserwując najpierw jako nastolatek życie dzikich mustangów w Newadzie, a potem buntując się przeciwko stosowanym przez ojca metodom "łamania" koni.
Monty Roberts opowiada czytelnikom niezwykłą historię swojego życia, które układa się w fabułę godną najlepszej powieści. Czytelnik znajdzie
w niej dramat napiętych stosunków z ojcem, wątek przyjaźni z wielkim aktorem Jamesem Deanem, solidnego małżeństwa, katastrofalnego partnerstwa ze zwariowanym milionerem i wieloletniej przyjaźni z królową Anglii Elżbietą .
To fascynująca opowieść o człowieku, którego unikalne metody odsłaniają głębię komunikacji jaka jest możliwa pomiędzy człowiekiem a koniem. To opowieść wyjątkowa i inspirująca - opowieść, która może zmienić i Twoje życie.

Książka Wydawnictwa PDM

www.galaktyka.com.pl

 

Zgłoś swój pomysł na artykuł

Więcej w tym dziale Zobacz wszystkie