Trafione prezenty dla miłośników koni

Mateusz Nowak
29.11.2022

Prezent dla miłośniczki koni

Jeśli ktoś kocha konie, jeździectwo staje się jego pasją. A od pasji do koni już tylko krok dzieli go od tego, by jazda konna stała się całym jego życiem. Jeśli Twoja bratanica, córka, siostra, przyjaciółka uwielbia jazdę konną, ofiarowanie jej prezentu związanego z jeździectwem będzie strzałem w dziesiątkę. I nie, wcale nie musisz kupować jej konia. Sprawdź nasze propozycje prezentów dla miłośników i miłośniczek koni w każdym przedziale cenowym, wśród których na pewno znajdziesz ten idealny!

Prezent dla miłośników koni do 30 zł

Nawet w najniższym budżecie możesz znaleźć urocze prezenciki dla wielbicielek i wielbicieli koni. Taki podarunek to niezobowiązujący drobiazg, który pasuje do każdej okazji – na Mikołajki w szkole dla koleżanki, na urodziny dla małej miłośniczki koni, ale też po prostu jako symbol Twojej sympatii do obdarowywanej lub obdarowywanego. Tym prezentem może być słodka czekoladka w kształcie konia albo przynosząca szczęście czekoladowa podkowa. Taki upominek z motywem konia możesz uzupełnić ciasteczkiem dla konia, żeby zarówno jeździec jak i wierzchowiec mogli tę słodką chwilę przeżyć wspólnie, jeszcze bardziej pogłębiając swoją więź.

Idealny prezent dla koniarza i koniary do 50 zł

Jeśli dysponujesz nieco większym budżetem, świetnym pomysłem na prezent będzie praktyczny element garderoby. Zwłaszcza w chłodniejszym sezonie, rewelacyjnie sprawdzają się kominy z zabawnym printem, chroniące szyję przed zimnym powietrzem albo uniwersalne, oryginalne skarpety jeździeckie. W tej cenie znajdziesz też naprawdę dużo fachowej literatury jeździeckiej, która napakowana wiedzą i pięknie oprawiona idealnie nada się na prezent.

Prezenty dla jeźdźca do 100 zł

Większy budżet pozwala bardziej poszaleć z prezentami i gadżetami. Możesz wybierać w prezentach dla konia, takich jak na przykład zdrowe, smaczne i efektownie wyglądające lizawki, albo niezwykle praktyczne i wręcz niezbędne zgrzebło do usuwania włosów. Jeśli okazja wymaga czegoś bardziej eleganckiego, postaw na gustowną wodoodporną torbę na czapraki naszej własnej marki, którą możesz zestawić z pasującą torbą biodrową (nerką, hipbag).

Co kupić miłośniczce koni poniżej 200 zł? Biżuterię!

Dziewczyny uwielbiają ładną biżuterię – zarówno te całkiem dorosłe, jak i te młodsze. Szczególnie młodej miłośniczce koni mogą przypaść do gustu piękne, pozłacane kolczyki z motywem konia lub urocza i lekka bransoletka na łańcuszku. Błysk nie tylko na biżuterii, ale też w oku obdarowanej gwarantowany!

Prezenty dla miłośników koni za ponad 200 zł

Jeśli budżet Cię nie ogranicza lub jeśli okoliczność uzasadnia wydanie na prezent dla wielbicielki koni większej sumy, zerknij na naszą ofertę eleganckich i gustownych zestawów dla konia Royal Lite. Być może jeden z tych przepięknych zestawów jest właśnie tym, który Twoja miłośniczka koni przegląda miesiącami na stronie sklepu internetowego, marząc o tym, by któregoś dnia kurier przywiózł jej go pod drzwi?

Prezent specjalnie na Święta Bożego Narodzenia

A jeśli chcesz zaskoczyć miłośniczkę koni naprawdę dużym, przydatnym, typowo świątecznym, a jednocześnie niezwykłym prezentem, wybierz koński kalendarz adwentowy. Nie jest to bynajmniej kartonik z czekoladkami formatu A4, z jakim mogą kojarzyć się dziecięce kalendarze adwentowe. Kalendarz adwentowy Over Horse to naprawdę ogromne pudło z okienkami pełnymi niespodzianek zarówno dla konia, jak i jeźdźca. Część z produktów, jakie znajdziesz w środku, to zupełnie nowe, premierowe wydania!

Gdzie kupić prezent dla miłośniczki koni?

Dla wszystkich miłośniczek i miłośników, koniar i koniarzy, małych i dużych pasjonatek i pasjonatów nasz internetowy sklep jeździecki First Horse on the Moon przygotował ofertę prezentów dla jeźdźców na każdą okazję i w szerokich przedziałach cenowych. Zapraszamy!

Artykuł partnera

Zgłoś swój pomysł na artykuł

Więcej w tym dziale Zobacz wszystkie